Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 23 березня 2017 № 77

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять п’ятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять п’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 27 квітня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять п’ятої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2017 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Інформація про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 47 гр. Марченку М.В.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 49 гр. Котляру А.Ю.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 51 гр. Котляру А.Ю.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 55 гр. Губерніку О.В.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 57 гр. Шалдиш В.В.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Тітова, 69а гр. Василенку О.В.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Тітова, 69б, гр. Василенку О.В.

15. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаража за адресою: вул. Нижня, 54/12 м.Дніпрорудне гр. Макогон Д.О.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в обслуговуючому кооперативі «садівниче товариство № 2 ЗЗРК », м. Дніпрорудне гр. Журавльову О.М.

17. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва ганку та тамбуру при реконструкції житлових квартир № 76 та № 77 під відділення філії акціонерного банку «Металург» за адресою: вул. Центральна, 35, м. Дніпрорудне ПАТ «МетаБанк»

18. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди –металевого гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, біля буд. 27 ВК «ПАРТНЕР»

19. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди на території місцевого цвинтаря Дніпрорудненської міської ради ФОП Лаішевкіну А.В.

20. Про затвердження схеми розміщення тимчасових споруд на території міста Дніпрорудне

21. Про затвердження Статуту комунального унітарного підприємства КП «Дніпрорудненські теплові мережі» в новій редакції

Допов.Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

22. Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2017 рік

Допов.Біленький О.О. - директор КУП «Наш дім» ДМР

23. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ