Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 16 лютого 2017 № 40
м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять третьої
сесії Дніпрорудненської міської ради
сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять третю сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 30 березня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять третьої сесії винести питання:

1. Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2016 рік

Допов. Керівники комунальних підприємств

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації

2. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2017 рік

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

Співдопов. Баршак І.М.

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

6. Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2017 року

Допов. Староконь Б.Ю. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Вишнева, 34 гр. Бичкову Р.О.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 59 гр. Губенко О.М.

9. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: пров. Гресовський, 1 м.Дніпрорудне гр. Клімашевському І.І. та Клімашевській О.М. по ½ частці кожному

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення стоянки автотранспорту та 76/100 частини будівлі гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Східна, 81 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»

11. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування металевого гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 43в, гр. Медвєдєву О.М.

12. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення металевого боксу за адресою: вул.Центральна, біля буд. 9 м.Дніпрорудне гр. Бондаренку А.О.

13. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста- площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Героїв праці,19 м.Дніпрорудне

14. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ