Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 15 грудня 2016 № 391

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової дев’ятнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову дев’ятнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 січня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової дев’ятнадцятої сесії винести питання:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2016 році

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Про заходи щодо виконання міського бюджету на 2017 рік

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

3. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2016 рік

Допов.Коробов Ю.М. – міський голова

4. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

5. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013 – 2017 роки»

Допов.Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 44 гр. Сізову В.В.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 46 гр. Сергєєвій Н.Ю.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 48 гр. Дятченку А.М.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування стоянки автотранспорту з гаражами та піднавісом за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Паркова, 51-г ФОП Грабовець О.Д.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування земель загального користування та індивідуальних гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, буд. 26 ОК №4 «Дружба»

13. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування об’єктів нерухомого майна електрозв’язку за адресою: вул. Центральна, 19 м.Дніпрорудне ПАТ «Укртелеком»

14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування приміщення за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, 2ц ФОП Степаненку В.Г.

15. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ