Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 20 жовтня 2016 № 323

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сімнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 24 листопада 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімнадцятої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2017 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Допов.Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

2. Затвердження міських Програм

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

4. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР та внесення до нього доповнень

Допов. Волик Я.М. – начальник юридичного відділу

6. Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу №2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області в новій редакції

Допов. Волик Я.М.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №13 «Про затвердження міської Програми земельної реформи на 2016-2017 роки»

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону

до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 3, кв. 23 гр. Лоцману Л.В.

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 18/3, гр. Недільському І.В.

11. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 18/4, гр. Недільському К.І.

12. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Маяковського, буд. 4, м. Дніпрорудне гр. Матвієнко Н.О.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 41 гр. Воробйовій Ю.В.

14. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування індивідуального автогаражу за адресою: вул. Літня, біля буд. 18 м. Дніпрорудне гр. Роспоповій І.В.

15. Про скасування рішення шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.05.2010 № 40 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул.Шевченко, 41, м. Дніпрорудне, гр. Волик Я.М.»

16. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.07.2016 № 35 «Про затвердження переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах»

17. Про результати проведення інвентаризації прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків міста Дніпрорудне

18. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Секретар ради Л.П.РЕШЕТНЯК