Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 22 вересня 2016 № 295

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 27 жовтня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової п’ятнадцятої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення.

Допов. - начальник Василівського відділу поліції головного управління Національної поліції (ВП ГУНП) у Запорізькій області; начальник ВДАІ з обслуговування Василівського району ГУ МВС України в Запорізькій області

3. Інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 9 місяців 2016 року

Допов. керівники медичних установ, закладів міста

4. Інформація про хід виконання міських Програм за 2016 рік

Допов.Решетняк Л.П. – секретар ради

Допов. спеціалісти міської ради та її виконавчого комітету

5. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

6. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

8. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів 

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Пушкіна, 7 гр. Казанцевій В.Ю.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 9 гр. Казанцеву Є.О.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 13 гр. Зволинській О.А.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 15 гр. Зволинському А.Р.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 17 гр. Хужину С.Б.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 19 гр. Гальченку С.І.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 89 гр. Шершньову О.В.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 91 гр. Шершньовій О.О.

18. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди (навісу) та право прокладати на свою земельну ділянку водопровід із чужої природної водойми або через чужу земельну ділянку за адресою: вул. Центральна, 2в м.Дніпрорудне ФОП Михайлюк В.В.

19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Маяковського, буд. 18, гр. Солоповій В.Ф.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м.Дніпрорудне пр. Ентузіастів, 24-ж КУП «Наш Дім» ДМР

21. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення металевого гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20/22 гр. Бурко С.І.

22. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 9, кв. 2 гр. Ковдрі А.С. та Шмаковій С.Г. по ½ частці кожному

23. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення лоджії за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, 39/92 гр. Яцук Р.Г.

24. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 18/1, гр. Верходуб А.В.

25. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 18/2, гр. Шульгі В.М.

26. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 18/5, гр. Лебєдєву В.О.

27. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для ведення городництва за адресою: вул. Козацька, біля буд. 2, м. Дніпрорудне гр. Іваніцькій Р.Д.

28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва дитячого розвиваючого центру з пансіоном постійного та тимчасового проживання «Весела райдуга» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, біля будинку 12 ДДГОІ «Весела райдуга»

29. Про внесення змін до договору оренди землі № 586 від 10.08.2015 КП «Дніпрорудненський міський ринок»

30. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 18.08.2011 №11 «Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування складських приміщень за адресою: вул.Нижня, 4, м.Дніпрорудне ФОП Білоусову В.Г.»

31. Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.03.2012 № 17 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску з літнім майданчиком та навісом за адресою: вул. Леніна, біля буд. 20, м. Дніпрорудне ФОП Барановій С.М.»

32. Про внесення змін до рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.06.2014 № 16 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Автозапчастини» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. 50 років Перемоги, 7 ФОП Долматовій Г.М.»

33. Про внесення змін до рішення п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 10.11.2009 № 88 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на передачу комунального майна в оренду»

Допов.Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

34. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов.Казанцева В.Ю.

35. Різне.

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ