Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 18 серпня 2016 № 259

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової чотирнадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову чотирнадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 29 вересня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової чотирнадцятої сесії винести питання:

1. Про готовність підприємств житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.р.

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

Співдопов. Баршак І.М. – голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про надання дозволу на продаж Степаненку В.Г. нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна,2ц

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/18, ОК № 4 «Дружба» гр. Корж А.М.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/1а, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову С.М.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/2, ОК № 4 «Дружба» гр. Костенку М.П.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/4, ОК № 4 «Дружба» гр. Крашеніну В.Ю.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/5, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову А.Я.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/7, ОК № 4 «Дружба» гр. Пєтуніну М.А.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/9, ОК № 4 «Дружба» гр. Антошкі В.В.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/10, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову О.А.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12, ОК № 4 «Дружба» гр. Польському О.С.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12а, ОК № 4 «Дружба» гр. Степашову С.В.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/16, ОК № 4 «Дружба» гр. Івашкову О.В.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/19, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову М.С.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/23, ОК № 4 «Дружба» гр. Боденчуку О.І.

19. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Паркова, буд. 53, м. Дніпрорудне гр. Цибенку І.І.

20. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська, буд. 15а, кв. 1 м. Дніпрорудне гр. Лупандіну Ю.В. та Лупандіній К.В. по ½ частці кожному

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Приморська, буд. 15а, кв. 2 м. Дніпрорудне гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю. по ½ частці кожному

22. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Запорізька, буд. 7а, м. Дніпрорудне гр. Трачук Т.І.

23. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Запорізька, буд. 7, м. Дніпрорудне гр. Кириленко А.В.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 20 гр. Суховій В.А.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 18 гр. Суховій С.В.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 23 гр. Строміну В.М.

27. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 5, кв. 42 гр. Доровській І.В.

28. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону

до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 3, кв. 1 гр. Семенченко Т.Н.

29. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для реконструкції механічної майстерні під пекарню та кондитерський цех та реконструкції будівлі боксу з прибудовою під офісне приміщення за адресою: вул. Нижня, 4-в, м.Дніпрорудне ТОВ НВП «Вік-2007»

30. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування механічної майстерні за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 4в, гр. Камишному В.І.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення телекомунікаційної вуличної шафи на залізобетонному фундаменті за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, буд. 16 ПАТ «Укртелеком»

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 8 ОСББ «ШАХТЕРСКАЯ-8»

33. Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 101 від 04.10.2012 гр. Журавському І.О. та гр. Ваську О.М.

34. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення об’єкту реклами за адресою: вул. Нижня, біля вул. Маяковського м. Дніпрорудне гр. Шайтанову С.М.

35. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право відводу води зі своєї земельної ділянки за адресою: вул.Зелена, 4 м.Дніпрорудне ОК «Садиба»

36. Про передачу житлового будинку № 6 по вулиці Набережна в м.Дніпрорудне на баланс ОСББ «ІРІС-2016»

Допов.Казанцева В.Ю. – спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

37. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ