Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 21 липня 2016 № 233

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової тринадцятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову тринадцяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 25 серпня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової тринадцятої сесії винести питання:

1. Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2016 року

Допов. Керівники комунальних підприємств міста

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу комунальним дошкільним навчальним закладам на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

8. Про затвердження списку присяжних для Василівського районного суду Запорізької області

Допов. Волик Я.М. – начальник юридичного відділу

9. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

10. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на списання майна

Допов. Казанцева В.Ю.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/18, ОК № 4 «Дружба» гр. Корж А.М.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/1а, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову С.М.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/2, ОК № 4 «Дружба» гр. Костенку М.П.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/4, ОК № 4 «Дружба» гр. Крашеніну В.Ю.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/5, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову А.Я.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/7, ОК № 4 «Дружба» гр. Пєтуніну М.А.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/9, ОК № 4 «Дружба» гр. Антошкі В.В.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/10, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову О.А.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12, ОК № 4 «Дружба» гр. Польському О.С.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/12а, ОК № 4 «Дружба» гр. Степашову С.В.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/16, ОК № 4 «Дружба» гр. Івашкову О.В.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/19, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову М.С.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 26/23, ОК № 4 «Дружба» гр. Боденчуку О.І.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 2 гр. Кудлай О.О.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 4 гр. Кудлай О.М.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 6 гр. Мухамєтзянову Є.Д.

27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 8 гр. Новіковій Т.Ю.

28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Пушкіна, 16 гр. Бєлєвцову А.Б.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення (крамниця продовольчих товарів) за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, буд.20, прим. 92, гр. Глумовій О.С.

30. Про продовження дії договору на встановлення строкового земельного сервітуту на земельну ділянку для обслуговування торгівельного кіоску та проїзду для погрузки та розгрузки товару за адресою: вул. Героїв праці, біля буд. 21, м.Дніпрорудне ФОП Неупокой О.М.

31. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне вул. Молодіжна, 4 ФОП Купреєнко В.В.

32. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: вул. Центральна, 3, кв. 1, гр.Борисенко Н.А.

33. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: провул. Травневий, буд. 5, м. Дніпрорудне гр. Новгородову А.Б.

34. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири та встановлення особистого строкового сервітуту на право проходу по наявному шляху доріжки до пандусу для інвалідної коляски за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 51, кв. 32 гр. Прозор Л.І.

35. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Центральна,39 м.Дніпрорудне

36. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для встановлення вуличних телекомунікаційних шаф за адресою: пр. Ентузіастів, 17, м. Дніпрорудне ПрАТ «ЗЗРК»

37. Про внесення змін до рішення сімдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.09.2015 № 09 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування цеху по виробництву, ремонту та реалізації металовиробів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54-в, ФОП Степанову В.П.»

38. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ