Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 21 квітня 2016 № 109

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової дев’ятої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову дев’яту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 травня 2016 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової дев’ятої сесії винести питання:

1. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

3. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про приватизацію житлових приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність зовнішніх мереж теплопостачання і водовідведення до жилого будинку № 3 по вул. 50 років Перемоги

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

6. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки»

Допов. Редько Т.І. – провідний спеціаліст з питань комунального господарства

7. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 № 58 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Антошкі В.В.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Боденчуку О.І.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Золотарьову М.С.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК №4 «Дружба» гр. Золотарьову С.М.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Івашкову О.В.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову А.Я.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Карпушову О.А.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Корж А.М.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Костенку М.П.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Крашеніну В.Ю.

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Пєтуніну М.А.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Польському О.С.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 26, ОК № 4 «Дружба» гр. Степашову С.В.

21. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Миру, буд. 40, м. Дніпрорудне гр. Сергієнку О.С.

22. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Нижня, буд. 2д, м.Дніпрорудне гр. Корж С.В.

23. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул.Миру, буд. 42, м.Дніпрорудне гр. Корж А.М.

24. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул.Миру, буд. 44, м.Дніпрорудне гр. Корж М.І.

25. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Зелена, буд. 4/30 м. Дніпрорудне гр. Панченко Т.О.

26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Запорізька, 7, гр. Кириленко А.В.

27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Запорізька, 7а, гр. Трачук Т.І.

28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Приморська, буд. 15а, кв.1, гр. Лупандіну Ю.В. та Лупандіній К.В.

29. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Приморська, буд. 15а, кв. 2, гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю.

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54л/3 гр. Пугачу В.Д.

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Приморська, 15б, гр. Бойко Л.М. та Бойко О.Ю.

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Приморська, 15в гр. Чеверді В.Г.

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для встановлення телекомунікаційних вуличних шаф на залізобетонних фундаментах на прибудинкових територіях за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 15 та вул. Центральна, 16 ПАТ «Укртелеком»

34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди в місті Дніпрорудне вул.Центральна, буд. 20 вздовж пішохідної доріжки до вул. Центральна, 12а гр. Гайовій Т.Т.

35. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Шахтарська,18 м.Дніпрорудне

36. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул. Шахтарська, 44 біля 3,4 – під’їздів, м.Дніпрорудне

37. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – площадки для тимчасових зупинок особистого транспорту мешканців будинку по вул.Шахтарська, 4 м.Дніпрорудне

38. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху в місті Дніпрорудне гр. Дон Н.І.

39. Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок для реконструкції частини продовольчої крамниці «Берізка» під крамницю промислових товарів «Вікотек» з будівництвом ганку за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, 4 ТОВ «Вікотек»

40. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування крамниці промислових товарів «Вікотек» за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 4 ТОВ «Фемелі Лайт Хаус»

41. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 37, кв. 32 гр.Сухаренко О.В. та гр. Сухаренку М.П. по ½ частці кожному

42. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 9, кв.61 гр.Пастушенку М.М.

43. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Тітова, 69/3 гр. Дон Н.І.

44. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування картоплесховища за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова, 4в, гр. Мельнику В.В.

45. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24е ФОП Замрій З.Я.

46. Про скасування рішення XVII сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.05.2007 № 38 «Про погодження місця розташування земельної ділянки для будівництва торговельно-зупинкового комплексу за адресою: пр.Ентузіастів, 24-ж, ПП ВКФ «Лад»»

47. Про передачу в оренду земельної ділянки для встановлення зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 24, КУП «Наш дім» ДМР

48. Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій

Допов. Волик Я.М. – начальник юридичного відділу

49. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ