Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 19 лютого 2016 № 49

м. Дніпрорудне

 

Про перейменування об’єктів топоніміки міста Дніпрорудне

На виконання рішення другої сесії Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області сьомого скликання від 26.11.2015 № 02 «Про демонтаж зображень, що є символікою комуністичного тоталітарного режиму, та затвердження переліку об’єктів топоніміки м. Дніпрорудне, які підлягають перейменуванню», взявши до уваги, що Дніпрорудненська міська рада у встановлені строки не прийняла рішення про перейменування об’єктів топоніміки, назви яких підпадають під обмеження, визначені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розглянувши протокол Міської робочої групи з реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (додається), на підставі ст.7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Перейменувати об’єкти топоніміки міста Дніпрорудне:

1.1. Вулицю Червонофлотська на вулицю Дружби.

1.2. Вулицю Комсомольська на вулицю Героїв праці.

1.3. Вулицю Леніна на вулицю Центральна.

1.4. Провулок Радянський на провулок Сонячний.

2.КУП «Наш дім» ДМР в термін до 31.03.2016 забезпечити встановлення на житлових будинках, які перебувають на балансі підприємства, табличок із новими найменуваннями вулиць.

3.Рекомендувати юридичним та фізичним особам, які є власниками будинків та споруд, розташованих на перейменованих об’єктах топоніміки, виготовити та встановити таблички із новими найменуваннями вулиць та провулку.

4.Секретарю міської ради Л.П.Решетняк в термін до 04.03.2016 вжити заходів щодо інформування мешканців міста про перейменування об’єктів топоніміки.

5.Рекомендувати міській раді привести рішення ХIII сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 22.02.2007 № 67 «Про затвердження назв проспекту, вулиць, провулків, проїздів у м. Дніпрорудне» у відповідність.

6.Розпорядження набирає чинності з 22.02.2016.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ