Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

Від 15 січня 2016 № 11

м. Дніпрорудне

 

Про проведення рейдів по виявленню,
попередженню та притягненню
до адміністративної відповідальності
за порушення Правил благоустрою
території м. Дніпрорудне

 

Приймаючи до уваги багаточисельні звернення жителів міста про заборону паркування автотранспорту на прибудинкових територіях житлових будинків, тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, що є порушенням п.2.4. Правил благоустрою території м. Дніпрорудне, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Директору КУП «Наш дім» Деберині М.О.:

1.1.Організувати і провести з 25 січня по 19 лютого 2016 року рейди по виявленню та попередженню порушень Правил благоустрою території м. Дніпрорудне (паркування автотранспорту на прибудинковій території житлових будинків, тротуарах, пішохідних доріжках, газонах):

-25-29 січня – у І мікрорайоні міста;

-01-05 лютого – у ІІ мікрорайоні міста;

-08-12 лютого – у ІІІ мікрорайоні міста;

-15-19 лютого – у ІV мікрорайоні міста.

1.2.Продовжити з 29 лютого по 25 березня 2016 року рейди по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП порушників Правил благоустрою території міста:

-29 лютого – 04 березня - у І мікрорайоні міста;

-07 березня – 11 березня - у ІІ мікрорайоні міста;

-14 березня - 18 березня - у ІІІ мікрорайоні міста;

-21 березня – 25 березня - у ІV мікрорайоні міста.

2.Працівникам КУП «Наш дім», уповноваженим на складання адміністративних протоколів, відповідно до п. 1.2 рішення виконкому № 10 від 18.01.2010 «Про надання повноважень по складанню адміністративних протоколів за вчинення адміністративних правопорушень», в період проведення рейдів здійснювати роз’яснювальну роботу серед населення (шляхом розміщення оголошень на житлових будинках), проводити попереджувальну роботу згідно п. 1.1. даного розпорядження та притягувати порушників до адміністративної відповідальності згідно п. 1.2.

3.Працівникам апарату міської ради та її виконавчого комітету, уповноваженим на складання адмінпротоколів, відповідно до п.1.1. рішення виконкому № 10 від 18.01.2010 «Про надання повноважень по складанню адміністративних протоколів за вчинення адміністративних правопорушень» оперативно реагувати на звернення громадян, які надходять до міської ради з приводу порушень Правил благоустрою м. Дніпрорудне та спільно з працівниками КУП «Наш дім» проводити рейди з виявлення, попередження та притягнення до адміністративної відповідальності порушників.

4.Першому заступнику міського голови Малишу С.Г.:

4.1.Очолити загальне керівництво по проведенню рейдів з виявлення, попередження та притягнення до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою території м. Дніпрорудне.

4.2.В термін до 10.02.2016 року опрацювати питання та надати пропозиції щодо визначення можливих додаткових місць для паркування автотранспорту (влаштування автостоянок) на території міста.

4.3.В термін до 22.02.2016 року надати міському голові звіт про результати проведених рейдів щодо виявлення та попередження порушень Правил благоустрою території.

4.4.В термін до 28.03.2016 року надати міському голові звіт про результати проведених рейдів по виявленню та притягненню порушників Правил благоустрою території до адміністративної відповідальності за ст. 152 КУпАП.

4.5.З метою інформування населення міста оприлюднити дане розпорядження та висвітлювати на офіційному сайті міської ради, в газеті «Робоче слово» та міському радіо «Експрес» результати рейдів.

5.Клопотати перед начальником Василівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області Смірновим О.В. про делегування для участі в рейдах співробітників поліції.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ