Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   М І С Ь К О Г О   Г О Л О В И

Від 14 липня 2011 № 172

м. Дніпрорудне

 

Про забезпечення доступу

до публічної інформації

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності міської ради та її виконавчого комітету, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», на виконання п.4 Указу президента України від 05.05.2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» керуючись п.1, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Дніпрорудненська міська рада та її виконавчий комітет (додається).

2. Визначити відповідальну особу з питань запитів на інформацію у виконавчому апараті міської ради Волик Яну Миколаївну, спеціаліста-юрисконсульта 1 категорії юридичного відділу апарату виконкому міської ради, спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – кабінет № 25 приміщення міської ради.

3. Керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. забезпечити розміщення на офіційному сайті Дніпрорудненської міської ради та виконавчого комітету постійної інформації про відповідальну особу з питань запитів на інформацію, спеціальне місце для роботи запитувачів з документами у виконавчому апараті міської ради та Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Дніпрорудненська міська рада та її виконавчий комітет.

4. Секретарю міської ради Ручці І.І., керуючій справами виконкому Тороповій Н.А. надати пропозиції щодо внесення змін до регламентів роботи Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконкому Торопову Н.А.

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ

 

Додаток № 1 до розпорядження міського голови від 14 липня 2011 р. № 172

Додаток № 2 до розпорядження міського голови від 14 липня 2011 р. № 172

Додаток № 3 до розпорядження міського голови від 14 липня 2011 р. № 172