Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

Від 23 квітня 2015 № 79
м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сімдесят третьої
сесії Дніпрорудненської міської ради
шостого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят третю сесію Дніпрорудненської міської ради шостого скликання 28 травня 2015 року о 09.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят третьої сесії винести питання:

1. Інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 5 місяців поточного року

Допов. Керівники медичних установ, закладів міста

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про надання дозволу КДНЗ №6 «Струмок» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

6. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

7. Про внесення доповнення до рішення Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.12.2014 № 19 «Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне для продажу громадянам у 2015 році»

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня, 2д гр. Корж С.В.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м.Дніпрорудне, Садівниче товариство «Лоза»ділянка № 47 гр.Андрось Л.П.

10. Про скасування рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.10.2013 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 58гр. Папку В.В.»

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м.Дніпрорудне, ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК» ділянка № 58 гр. Папку В.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шкільна, 1 гр. Кучаєвій В.О.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Є.С.МАТВЄЄВ