Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Виконком міської ради

СКЛАД

виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

1.

Матвєєв
Євгеній
Сергійович

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, міський голова

2.

Ручка
Ірина
Іванівна

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, секретар ради

3.

Малиш
Сергій
Григорович

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4.

Петелько
Сергій
Миколайович

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5.

Лушнікова
Наталія
Володимирівна

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6.

Торопова
Наталія
Анатоліївна

Апарат Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету, керуюча справами виконкому

7.

Кудлай
Олена
Олегівна

Фінансовий відділ Дніпрорудненської міської ради, начальник

8.

Абросімов
Юрій
Юрійович

КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня» ВР ЗО, директор

9.

Пилипенко
Валентина
Дмитрівна

Тимчасово не працює

10.

Борисенко
Іван
Миколайович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», черговий електрослюсар пило-вентиляційної служби шахти «Експлуатаційна»

11.

Клімашевський
Данило
Іванович

Тимчасово не працює

12.

Левченко
Олексій
Іванович

Представник ОСББ

13.

Кузнецов
Анатолій
Олександрович

ГО ДПО «Діти війни» та ГО «Клуб – Ветеран», голова

14.

Зав’ялов
Олег
Вікторович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», прохідник дільниці № 7 шахти «Прохідницька»

15.

Кондратьєва
Наталія
Анатоліївна

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», юридичний відділ, юрисконсульт

16.

Самойлов
Валерій
Юрійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», служба охорони навколишнього середовища, головний спеціаліст

17.

Кобиляцька
Тетяна
Володимирівна

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», підземний фельдшер

18.

Ардальянов
Костянтин
Юрійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», начальник відділу кадрів

19.

Шарапов
Сергій
Валерійович

ПП «Укр-Літ-Агро», керівник