Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

ID-картка – обов’язкова умова для участі в ЗНО 2021

Вже 1 лютого розпочнеться реєстрація школярів для зовнішнього незалежного оцінювання. Щоб зареєструватися для участі в ЗНО потрібно підготувати комплект реєстраційних документів, який, окрім іншого, обов’язково має містити завірену копію паспорта громадянина України.

Для оформлення ID-картки по досягненню 14 років (вперше) існує простий алгоритм, потрібно:

- здійснити запис до електронної черги на сайті ДМС dmsu.gov.ua (електронна черга https://dmsu.gov.ua/services/online.html)

- обравши найзручнішу для вас дату та час;

- захопити необхідні документи (http://surl.li/joyq);

- звернутися в обраний день до підрозділу Міграційної служби;

- в реальному часі самостійно простежити оформлення вашого документа (сайт ДМС розділ «Перевірка стану оформлення документів»);

- отримати зручний сучасний паспорт-ID-картку!

Якщо підліток на момент оформлення паспорта ще не має реєстраційного номера облікової картки платника податків, можна також скористатися комплексною послугою ID -14, яку надають усі підрозділи Міграційної служби, – оформити паспорт з одночасним присвоєнням ідентифікаційного коду. Ця послуга, як і саме оформлення паспорта вперше в 14 років, є безкоштовною. Нагадаємо, що паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

Тож не зволікайте і звертайтеся до Василівського районного відділу міграційної служби вже зараз (м. Василівка вул. Ліхачова 2)

залиште фахівцям Міграційної служби турботу про документ, поки ви присвячуєте час підготовці до складання ЗНО.Дата размещения - 25.01.2021 09:34
просмотров - 391