Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Колядування напередодні Різдва

Зимова пора насичена чудовими та яскравими подіями. Особлива увага приділяється звичаям та цінностям, які притаманні українській культурі.

Так, напередодні Різдва у веселому та запальному гурті збираються діти та молодь, співають колядки, вдягаються в святкові національні вбрання, обходять сусідів, рідних та знайомих. Виконують обряд колядування, який супроводжується певними театральними дійствами, насамперед, обходом дворів та домівок із величаннями та побажаннями господарю і його родині щастя, добра та злагоди. Цей обряд обов'язково проходить з обрядовими та ігровими діями, танцями, музикою, жартами.

В Україні традиційно колядують у Святвечір, 6 січня перед Різдвом Христовим.

Сьогодні напередодні Різдва до Дніпрорудненської міської ради завітали з вертепом учасники творчого тандему гімназії "Софія" та Дніпрорудненської дитячої мистецької школи (вчителі: Маргарита Селіванова, Тетяна Бачурська, Олена Полянська, Ольга Кашуба та учні: Софія Окопна, Дар’я Довгаль, Єва Смирнова, Варвара Пешерова, Ярослав Бабич, Анна Другакова, Сніжана Грицик, Єлизавета Симонова та Мілана Каменська).

Колядники щиро побажали всім присутнім здоров'я, достатку, миру, благополуччя й добра. Традиційні українські колядки у виконанні дітей заповнювали простір, душі і серця дніпрорудненців!

 
Від щирого серця в цей святковий день хочемо побажати жителям Дніпрорудного, Златополя, Маячки і громадянам всієї України добра, здоров’я, сімейного благополуччя і достатку. Нехай у душах наших буде спокійно і світло, а у помислах - тільки добро та злагода.

Дата розміщення - 06.01.2022 16:53
Переглядів- 174