Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Вечори на хуторі поблизу Дніпрорудненської дитячої мистецької школи та гімназії "Софія"

Вперше в історії нашого міста, напередодні Нового року, відбулася прем’єра новорічного мюзиклу «Шалена ніч перед Різдвом» за ініціативи та творчого задуму заступника директора Дніпрорудненської дитячої мистецької школи Маргарити Селіванової та за підтримки і участі викладачів та учнів мистецької школи, учнів і вчителів гімназії «Софія».

Вражаюче дійство! Автентичні традиції, різдвяні пісні, талановита гра дітей-акторів та оригінальний сценарій - все це подарувало неймовірні враження глядачам! Серця присутніх стискалися від захоплення, очі наповнювалися сльозами, обличчя сяяли посмішками - повний спектр вражень напередодні світлих новорічних та різдвяних свят.

Глядачі були зачаровані неперевершеною акторською грою головних героїв: люблячий, сміливий Вакула (Бабич Ярослав), чарівна Оксана (Окопна Софія), емоційна Солоха (Веклич Єлизавета), підступний Чорт (Іванюха Вікторія), переконливий Дяк (Ларін Віктор), колоритний Чуб (Курилін Кирило), традиційні кумоньки та примхливі гламурниці (Міщенко Лілія, Скорінова Ліліана та Свідерська Софія).

Яскравими і професійними були танці: запальний танець козаків, витончений танець гламурниць та масштабний фінальний танець всіх учасників та колективу «Асорті» під керівництвом Тетяни Бачурської.

Вразили вокальною виконавською майстерністю учні вокальних класів викладачів мистецької школи Маргарити Селіванової, Любові Бочарнікової, Тетяни Лемешко та віртуозна гра на фортепіано Наталії Скрипник та її учениці Діани Двояковської.

Атмосферним і автентичним було оформлення сцени в стилі української хати від майстрині художнього відділу мистецької школи Ольги Бабіч та завдяки наданому реквізиту викладача музичної літератури Алли Волошінської. Особливий настрій створював відеоряд, підготовлений Юлією Міщенко.

Почесними гостями заходу стали: міський голова Євгеній Матвєєв, секретар міської ради Ірина Ручка, депутат Дніпрорудненської міської ради Микита Шарапов, а також батьки учасників, вчителі гімназії «Софія» та викладачі музичної школи.

По закінченні вистави глядачі бурхливими оваціями, стоячи вітали сценариста та режисера мюзиклу Маргариту Селіванову та юних акторів, не хотіли залишати залу і на біс у єдиній потужній енергії злилися голоси глядацької зали та учасників під час виконання улюбленої традиційної колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю».

Маргарита Олександрівна у свою чергу подякувала дітям за терпіння під час репетицій, наполегливу працю та абсолютне втілення її задуму; батькам - за талановитих дітей, а колегам за плідну співпрацю.

Звернулася до присутніх також директор Дніпрорудненської дитячої мистецької школи Юлія Міщенко, яка висловила подяку директору гімназії «Софія» за можливість виступити на сцені закладу освіти та постійну партнерську роботу. Директор гімназії Світлана Притула виголосила палку, емоційну промову, у якій щиро зізналася, що надзвичайно вражена побаченим і сповнена світлими, прекрасними почуттями. Ірина Ручка подякувала організаторам і учасникам, привітала присутніх з прийдешніми святами та висловила надію, що з такою талановитою молоддю у нашій країні все буде добре.

Українські традиції - унікальні і неповторні, зберігати і передавати їх дітям - наш обов'язок. 

Нехай щастя і добробут завітають у кожну родину!!!

 

Дякуємо за пряму трансляцію оператору інформаційної сторінки громади «Новини ДніпроРудного» Миколі Ніколаєву.

 

 

За інформацією гімназії «Софія»

Дата розміщення - 06.01.2022 14:19
Переглядів- 161