Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Підведені підсумки міського етапу Місячника безпеки життєдіяльності

Наприкінці минулого року в закладах освіти Запорізької області було проведено Місячник безпеки життєдіяльності, головна мета якого: закріпити у дітей знання, уміння та навички з безпеки повсякденного життя та у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

Місячник проводився за декількома творчими напрямками: «Конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей», «Обери життя», «Конкурс літературних творів на тему: «Кращий пожежний – це я обережний», «Конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» та «Конкурс «Сам собі рятівник», за умовами якого треба було виготовити навчальний макет або мультимедійний посібник, дидактичну гру або вироб з прикладного матеріалу.
До міського етапу цього творчого заходу долучилися майже всі освітні заклади Дніпрорудненської міської територіальної громади – вихованці та вихователі дитячих садочків, учні та учителі шкіл, студенти професійного ліцею та індустріального коледжу.

На розгляд конкурсного журі було надано більше 80 робіт! Визначити переможців було нелегко, бо у кожну роботу і маленькими, і дорослими авторами було вкладено стільки душі і натхнення, що вони викликали захоплення і щирий інтерес у всіх одинадцяти суддів. Але після тривалих обговорень і навіть суперечок все ж таки були визначені переможці у кожному конкурсі.

Ними стали: Дубінець Михайло, Панчук Аліна, Нежура Злата та Холоста Олеся («Конкурс дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС – очима дітей», «Обери життя»); Полянський Дмитро і Полянська Валерія («Конкурс літературних творів на тему: «Кращий пожежний – це я обережний»); Дьяченко Світлана, Борисенко Тимофій, Поснов Кирило, Карташова Меліса, Мельничук Іван («Конкурс «Сам собі рятівник»); Верхогляд Дмитро та Міняйло Даніїл («Конкурс малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу»).

Роботи переможців та призерів творчого конкурсу:

Усі переможці і призери конкурсів нагороджені Грамотами Дніпрорудненської міської ради, а батьки та педагоги, які підготували переможців – Подяками міського голови.

 
Дата розміщення - 05.01.2022 21:02
Переглядів- 180