Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Активна молодь - успішна громада! Акція оновлення дитячого майданчику в Дніпрорудному

У вихідні дні, 9-10 жовтня, у Дніпрорудному за ініціативою молодих депутатів Дніпрорудненської міської ради Микити Шарапова та Владислава Амірзянова, члена виконавчого комітету міської ради Івана Борисенка відбувся спільний захід по відновленню дитячого майданчика поблизу стадіона школи «Світоч».

Мета заходу - відновити дитячий майданчик, який за 6 років існування вже потребував оновлення, та об’єднати у спільній колективній роботі молодь Дніпрорудного та представників міської влади.
Участь у цьому заході взяли міський голова Євгеній Матвєєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Петелько, представники громадської молодіжної організації клубу «Білі Ворони» Сергій Решетов, Андрій Науменко, Дмитро Алексєєнко, Дмитро Драгун, члени громадської організації «На варті» Наталія Кононенко та Андрій Кононенко, вчитель школи «Світоч» Наталія Ткаленко та учні школи Єлизавета Сосонна, Богдан Котляров, Максим Куліков, учні гімназії «Софія» Димитрій Денисенко та Максим Махно, представники інформаційного сектору громади Володимир Шалоіменко, Ксенія Шалоіменко та Микола Ніколаєв.
До ремонтних робіт долучилися й небайдужі жителі міста, які допомагали шліфувати та красити дерев’яні та металеві конструкції майданчику, підкручувати та додавати відсутні болти та гайки на кріпленнях.

В цей же день біля дитячого майданчика під керівництвом провідного спеціаліста з питань благоустрою апарату міської ради та її виконавчого комітету Таїсії Редько були висаджені 4 блакитні ялинки, які подарував Дніпрорудненській громаді банк "ПУМБ". А підвезення води, необхідної для посадки дерев, організував житель с. Златополь - Сергій Кулініч. Учасники акції оновлення дитячого майданчику разом із працівницями банку у жвавому ритмі посадили зелені насадження.

Спонсорську допомогу в організації заходу надали підприємці - Андрій та Інна Корж (виділили фарбу, роздрібнювачі фарби, шліфувальні щітки, рукавиці, пензлики для фарбування, валики), Ян Дзюба (привіз каву і чай, музикальну колонку, аби захід проходив у драйвовій атмосфері), Сергій Тихонов (організував обід, який приготували кухарі кафе «Прованс»), за що усім їм щира вдячність!

Цього тижня у вихідні дні роботи планується продовжити. Потрібно повністю оновити фарбу на конструкціях, встановити елементи, яких не вистачає та замалювати непристойні написи та каліграфію на ігровому будиночку.

 
Дата розміщення - 11.10.2021 12:58
Переглядів- 1570