Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Виїзне засідання Запорізької ОДА

7 вересня в будинку культури смт Кирилівки відбулось виїзне засідання колегії Запорізької обласної державної адміністрації. За запрошенням засідання відвідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Малиш.

Колегія зібралась, аби обговорити наступний перелік питань:

1. Готовність закладів освіти Запорізької області до початку нового навчального року 2021-2022 року.

2. Про стан готовності госпітальної бази області до надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу Covid-19.

3. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери у Запорізької області до осінньо-зимового періоду 2021/2022 року та встановлення тарифів на постачання теплової енергії для населення.

4. Про підсумки проведення курортно-оздоровчого сезону та заходи з розвитку курортів і туризму у Запорізькій області. 

В першому питанні керівництво ЗОДА наголосило на тому, що 69% від загальної кількості випускників області, які складали ЗНО з математики не були оцінені навіть на 2 бали. Тому, губернатор Запорізької області Олександр Старух порадив закладам загальної середньої освіти переглянути систему підготовки учнів до іспитів, аби покращити знання та результати.

В другому питанні закцентували увагу на тому, що наша Дніпрорудненська лікарня є однією із основних госпітальних центрів в Запорізькій області, яка приймає пацієнтів з Covid-19. Дніпрорудненська лікарня має потрібну кількість ліжок у палатах, але потребує капітального ремонту. В ЗОДА питання ремонту лікарні на стадії доопрацювання. Проєкт розроблений, кошти виділені, залишилось прописати покрокову реалізацію фінансування на ремонт лікарні.

В третьому питанні колегія розглядала стан підготовки громад Запорізької області до опалювального сезону. Громадам доручили до кінця вересня підготувати акти готовності бюджетної сфери та житлових будинків до початку опалювального періоду. Виконком Дніпрорудненської міської ради вже підготував більше 50% потрібної документації. За попередніми даними до зими готові 82% об’єктів житлового господарства, 80% котелень, 82% закладів освіти, 89% дитсадків та майже 83% медзакладів.

В п’ятницю заступник міського голови Сергій Малиш проведе оперативне засідання з керівниками підприємств та обширне засідання з директорами шкіл та завідуючими закладів дошкільної освіти з питання готовності до опалювального періоду.

Четверте питання стосувалось завершення курортного сезону в Запорізької області, зокрема в Бердянську, Кирилівці та Приморську. Колегія обговорила проблему нашестя медуз та періодичне масове викидання водоростей. Один із варіантів вирішення проблеми - будування басейнів на базах відпочинку.

Так, у закладах Коси Федотової вже є 30 басейнів, 5 з яких мають підігрів і можуть працювати з кінця квітня до кінця жовтня. На базах коси Пересип функціонує 31 басейн, один із підігрівом. За прогнозами Кирилівської селищної ради, за 1-2 роки майже кожен об’єкт курортного бізнесу на косах матиме хоча б один басейн. Разом з тим, власники закладів відпочинку планують забезпечити частину номерного фонду і об’єкти громадського харчування опаленням, щоб максимально продовжити проведення курортно-оздоровчого сезону. Окремого вирішення потребує і питання водозабезпечення селища Кирилівка.

Підсумовуючи обговорення, голова Запорізької ОДА Олександр Старух зауважив, всі проблеми якісної організації курортно-оздоровчого сезону потрібно вирішувати спільними зусиллями обласної влади, районних державних адміністрацій та громад-курортів, передає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Фото ЗОДА

Дата розміщення - 09.09.2021 18:08
Переглядів- 146