Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Будівництво нового каналізаційного колектору

У Дніпрорудному проводиться маштабне будівництво нового каналізаційного колектору від 4-го мікрорайону до каналізаційно-насосної станції. Через те, що старий колектор знаходиться у частково зруйнованому стані, тому ще у листопаді минулого року почалися роботи з проєктування нового каналізаційного колектору.

Проєкт був розроблений ТОВ «УкрЕкспертПроект». Після узгодження, а саме експертизи проєкту, отримання дозволу від ДАБІ та комунальних підприємств було проведено державний конкурс на викованця робіт. Вже у серпні 2021 року розпочали підготовчі роботи для прокладання колектору. Будівельні роботи виконує ТОВ "ІНВЕСТ-МОНТАЖБУД" (м. Дніпро.)

За узгодженим проєктом по лінії прокладання труб виконується вирубка зелених насаджень, зокрема багаторічних тополь. На заміну вирублених буде висаджено близько 200 дерев (клени, хвойні дерева та інші).

Узгоджував проєкт та контролює процес виконання заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Петелько.

За планом будівництво нового каналізаційного колектору мають завершити у листопаді 2021 року. Термін експлуатації труб за гарантією виробника близько 50 років.

 

Дата розміщення - 08.09.2021 17:56
Переглядів- 225