Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

День Знань у Дніпрорудному

Першого вересня школярі, ліцеїсти та студенти Дніпрорудного почали навчання у своїх закладах освіти. Традиційно всі причетні до свята збираються на урочисту лінійку.

Минулого року провести свято першого дзвоника не дозволяли карантинні обмеження, але цьогоріч школи, коледж та ліцей радо зустрічають своїх дітей та молодь на порозі знань.

В гімназії "Софія" святковий захід почали зустріччю першокласників, які під звуки оплесків приєдналися до гімназійної сім’ї. Далі напутнє слово дали директор гімназії «Софія» Світлана Притула, секретар міської ради Ірина Ручка, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлія Бакарджиєва, голова ПК шахти "Експлуатаційна" Андрій Крайнюк та в.о. начальника шахти "Експлуатаційна" ПрАТ "ЗЗРК" Сергій Левченко. Свято продовжилось нагородженням Подяками від міського голови досвідчених вчителів та учнів, що досягли значних висот у навчанні. Після офіційного вручення Подяк учениці гімназії в традиційному вбранні привітали всіх піснею. Директор гімназії презентувала гімназійний реєстр рекордів і досягнень "Софії", в яку внесли досягнення учня шостого класу Щепеля Тимофія за встановлений рекорд гімназії у швидкісному збиранні кубика Рубіка. Провели ранкову рухавку з першокласниками. Дітлахи поділилися з присутніми віршом.

Слова готовності пролунали від випускних класів. Свій перформанс з рушниками подарували вчителі гімназії, залучили першокласників до традиції куштування короваю. Закріпили свято першими дзвониками, які задзвонили з рук радісних першокласників та одинадцятикласників, що символізувало перший та останній рік навчання у гімназії.

 

У школі «Світоч» свято першого дзвоника відкрили танцем з синьо-жовтими прапорцями. Привітала всіх присутніх директор школи Тетяна Розумейко. За запрошенням святкову лінійку відвідав міський голова Євгеній Матвєєв, який своєю промовою надихнув вчителів та учнів школи на новий навчальний рік та особисто вручив Подяки міського голови вчителям та школярам. Голова профспілкового комітету ПрАТ "ЗЗРК" Микола Пастушенко, заступник голови профспілкового комітету ПрАТ "ЗЗРК" Юрій Борисенко, голова цехового комітету шахти "Прохідницька" ПрАТ "ЗЗРК" Костянтин Костенко також привітали школу з початком нового навчального року. Далі всі присутні вшанували пам’ять загиблого захисника України Руслана Кушова, який навчався у школі, хвилиною мовчання та поклали корзину квітів до пам'ятної таблички.

Окремо на лінійці відзначили відмінників навчання та подякували їм за сумлінне здобуття знань. Учні перших класів розповіли урочистого вірша. На свято прибули мультяшні герої «фіксики», аби ще раз налаштувати першокласників на новий та цікавий період навчання та провели з ними веселу руханку. Випускні класи подарували новоприбулим дітлахам перших класів невеличкі дзвоники, символізуючи новий навчальний рік. Далі вчителям перших класів традиційно передали короваї на рушниках. Від двох представників одинадцятих класів та двох першокласників пролунали перші дзвоники, ознаменуючи перший урок у новому навчальному році. Під музичний супровід діти увійшли у школу.

 

 

 

У школі «Талант» зустріли перший день навчання з веселого привітання перших та одинадцятих класів. Під музику діти зайняли провідні місця у святковій лінійці. Урочистості розпочала директор школи Людмила Герасименко. Долучилися до святкування вітальними промовами запрошені гості начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Сохань, начальник цеху капітальних та поточних ремонтів ПрАТ «ЗЗРК» Ігор Попович та представник благодійного фонду «Minerfin» Ян Дзюба.

Подяки міського голови вручили вчителям за високі досягнення в професії та учням за успіхи в навчанні. Святкове дійство продовжили флешмобом випускного класу з першокласниками. Школярі у радісному танці підбадьорили себе на здобуття освіти. Випустили в небо повітряні кульки, аби відпустити лінь, смуток та злість. Вчительський склад об’єднався у «квітці» з різнобарвних стрічок, які передали по колу та підняли над головами. Душевно зустріли початок навчання. Директор разом з першокласницею дали перший дзвоник в цьому навчальному році. Одинадцятикласники за руки провели першокласників у школу.

 

 

 

"Ти у мене єдина, країно, школо, родино!" такими словами розпочалися перші уроки нового навчального року у КЗ "Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ступенів" ДМР ВР ЗО. Для учнів школи ці уроки стали справжнім відкриттям: віртуальні екскурсії Україною, цікаві зустрічі, мотивуючі до навчання ігри та завдання,- щасливе повернення після канікул до рідної школи. В цьому навчальному році в школі оновлено освітній простір, в подарунок від батьків та працівників школи діти отримали сучасну медіатеку, відкрито 7 інклюзивних класів, в школі працюють два вчителі-дефектологи, вчитель-логопед, психолог. Напередодні нового року Дніпрорудненська міська рада затвердила стратегію розвитку нашого закладу освіти на 2021-2026 роки. відповідно до якої вже цього року почнуть втілюватися в життя інноваційні освітні проєкти, серед яких і надання додаткових освітніх послуг, таких як: поглиблене вивчення іноземних мов для всіх груп населення громади, корекційні заняття для дітей з ООП. підготовка до вступу у заклади передвищої та професійної освіти (математика, українська мова), заняття і цифрової грамотності для мешканців похилого віку мікрорайону Дружба, спортивні секції та гуртки за інтересами.

 

 

 

Шановні освітяни та учні! Вітаємо Вас з початком нового навчального року! Нехай цей рік буде особливим для кожного з вас! Професійних досягнень та успіхів у навчанні!

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради.

Дата розміщення - 06.09.2021 13:33
Переглядів- 155