Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Мітинг громадян щодо підвищення комунальних тарифів

15 січня в рамках Всеукраїнської акції протесту перед адмінбудівлею мерії Дніпрорудного Євгеном Ялуніним був організований мітинг громадян щодо підвищення комунальних тарифів.

Наболіло. Саме так можна передати стан людей, які приймали участь у цій акції. Мешканці міста були обурені тарифами на воду та водовідведення, електроенергію, тепло. Не задовольняє дніпрорудненців й якість наданих послуг, а саме, питної води. Залишаються невирішеними, на думку городян, й питання в роботі «Дніпрорудненських теплових мереж» та «Міста для людей».

Своє ставлення щодо підвищення тарифів висловив міський голова Євгеній Матвєєв. Відповідаючи на запитання мітингарів, він пояснив, від чого залежить якість дніпрорудненської води та ким приймаються комунальні тарифи. Міський голова підтримав акцію протесту громадян і запросив учасників мітингу на засідання депутатів та членів виконкому Дніпрорудненської міської ради, яке відбудеться 19 січня. На цьому засіданні буде розглянуто звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та прем'єр-міністра щодо накладення мораторію на підвищення тарифів.

 

 

 

 

Дата розміщення - 15.01.2021 16:29
Переглядів- 713