Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

Новини

Відкриття вантового мосту у Запоріжжі

22 січня у Запоріжжі в День Соборності України за участі Президента України Володимира Зеленського відбулось урочисте відкриття першої частини вантового мосту через річку Дніпро. У заході взяли участь секретар Дніпрорудненської міської ради Ірина Ручка, депутати міської ради Владислав Амірзянов та Ігор Тронь, представник апарату міськради, секретар керівника Наталія Герасименко.

дата розміщення: 24.01.2022 | переглядів: 90 детальніше »

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Саме в цей день у 1919 році був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що в подальшу істотно вплинуло на формування Незалежної України.

дата розміщення: 22.01.2022 | переглядів: 51 детальніше »

Особистий прийом Народного депутата України Юлії Яцик у Дніпрорудному

20 січня в залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбувся особистий прийом Народного депутата України Юлії Яцик. 

У засіданні взяли участь депутати Запорізької обласної ради Наталія Кругляк, Олександр Білий, голова Василівської районної ради Олена Здор, міський голова Євгеній Матвєєв, секретар ради Ірина Ручка, заступники міського голови Сергій Малиш, Наталія Лушнікова, керуюча справами виконкому Наталія Торопова, директори закладів освіти , комунальних підприємств; представники ініціативної групи молоді, молодіжної ради ПМГУ, організації «Діти війни», жителі громади.

дата розміщення: 21.01.2022 | переглядів: 123 детальніше »

СОБОРНІСТЬ ДУШ ЄДНАЄ НАС!

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії - День Соборності України! Це свято - об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

В нашому місті 20 січня о 12-00 годині в читальному залі бібліотеки Палацу культури «Гірник» відбувся святковий захід «Соборність душ єднає нас!», присвячений цій історичній події.

дата розміщення: 20.01.2022 | переглядів: 51 детальніше »

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу

Відповідно до оновленої нормативно-правової бази та згідно з графіком з 12.01.2022 по 17.01.2022 на території закладів освіти Дніпрорудненської громади (КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. «Світоч», КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ст. «Талант», КЗ «Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІ ст.» та КЗДО № 5 «Теремок») пройшли засідання команд психолого-педагогічного супроводу за участю фахівців Василівського інклюзивно-ресурсного центру.

дата розміщення: 20.01.2022 | переглядів: 77 детальніше »

Привітання з Хрещенням Господнім

Шановні жителі Дніпрорудненської міської територіальної громади.

Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього!

Хрещення Господнє одне з найдавніших християнських свят. У цей день очищається душа від суєти і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов’ю.

дата розміщення: 19.01.2022 | переглядів: 51 детальніше »

18 січня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Інформація про роботу КУ «Центр соціального обслуговування» ДМР.

- Про об’єкти будівництва в Дніпрорудненській міській територіальній громаді.

- Інформація про звернення громадян, що надійшли до Дніпрорудненської міської ради у 2021 році.

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 16.11.2021 № 237 «Про встановлення КП «Дніпрорудненські теплові мережі» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів».

дата розміщення: 18.01.2022 | переглядів: 97 детальніше »

Творчий вечір поетеси Інги Ус

15 січня в бібліотеці ПК «Гірник» відбувся творчий вечір поетеси Інги Ус, у якому взяли участь усі поціновувачі гарного віршованого слова.

На початку заходу Інга привітала гостей та розповіла про початок своєї поетичної творчості. А потім письменниця запросила присутніх до чарівного світу своїх казок.

дата розміщення: 17.01.2022 | переглядів: 115 детальніше »

Фестиваль настільних ігор в бібліотеці ПК «Гірник»

14 січня ініціативна група молоді провела перший молодіжний фестиваль настільних ігор в міській бібліотеці ПК «Гірник».

В інтелектуально-розважальному заході взяли участь представники всіх навчальних закладів міста та активна молодь. Учасники молодіжного фестивалю грали в «Мафію», «Дженгу», «Ерудит», «Зрозумій мене», «Вгадай, хто я», «Твістер» та «Чотири фішки». Такі настільні ігри сприяють розвитку логіки, пам’яті, кмітливості та емоційно-інтелектуальному спілкуванню молоді.

дата розміщення: 17.01.2022 | переглядів: 109 детальніше »

Колядування напередодні Різдва

Зимова пора насичена чудовими та яскравими подіями. Особлива увага приділяється звичаям та цінностям, які притаманні українській культурі.

Так, напередодні Різдва у веселому та запальному гурті збираються діти та молодь, співають колядки, вдягаються в святкові національні вбрання, обходять сусідів, рідних та знайомих. Виконують обряд колядування, який супроводжується певними театральними дійствами, насамперед, обходом дворів та домівок із величаннями та побажаннями господарю і його родині щастя, добра та злагоди. Цей обряд обов'язково проходить з обрядовими та ігровими діями, танцями, музикою, жартами.

дата розміщення: 06.01.2022 | переглядів: 164 детальніше »