Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Новини

З Днем державної служби!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України! 

Довіра до влади починається з державних працівників, які здатні вирішувати повсякденні соціально-важливі проблеми людей. Саме вони – перші, до кого звертаються за допомогою громадяни. І не випадково. Компетентність, професіоналізм, відповідальність, застосування нових підходів у вирішенні важливих ситуацій, бачення перспектив у кожній справі – риси характеру, якими на думку суспільства, повинен володіти сучасний працівник державної служби.

дата розміщення: 23.06.2021 | переглядів: 50 детальніше »

22 червня ДЕНЬ СКОРБОТИ

22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулися урочисті заходи на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

За традицією у цей день секретар міської ради Ірина Ручка, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Малиш, Сергій Петелько та Наталія Лушнікова, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту апарату Дніпрорудненської міської ради Олена Левченко, члени Координаційної ради ветеранів війни та праці Дніпрорудненської міської територіальної громади, представники громадськості відвідали пам’ятники загиблим воїнам і поклали квіти у їх підніжжя при в’їзді у м. Дніпрорудне, біля ПК «Гірник», у селах Златополь і Маячка.

дата розміщення: 22.06.2021 | переглядів: 54 детальніше »

Шановні медичні працівники! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Медицину по праву вважають одним із головних досягнень людства. Ваша професія надзвичайно складна і вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань, високої відповідальності, душевної щедрості.

Медики – цікавий народ! Кажуть - по-латині, пишуть - незрозуміло і виписують гіркі ліки! І саме вони - лікарі, медичні сестри, фельдшери, фармацевти допомагають, коли нам погано і боляче. Ваш професіоналізм, доброта і милосердя дозволяють навіть найважчим пацієнтам відновити гарне почуття, лікують краще всяких ліків. Невипадково професія медика завжди була найбільш затребувана у суспільстві.

дата розміщення: 19.06.2021 | переглядів: 32 детальніше »

ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНИХ СВЯТ

Наприкінці робочого тижня у сесійній залі Дніпрорудненської міської ради відбувся урочистий захід, на якому від імені міського голови та від себе особисто привітали з професійними святами дільничних інспекторів Відділення поліції №2 Василівського районного управління ГУНП в Запорізькій області та медичних працівників нашого міста секретар міської ради Ірина Ручка, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Сергій Малиш, Сергій Петелько і Наталія Лушнікова.

дата розміщення: 18.06.2021 | переглядів: 88 детальніше »

18 червня День дільничного інспектора поліції України

Кажуть, що поліція починається з дільничного. Адже саме дільничний інспектор поліції через специфіку своєї роботи найбільш наближений до людей, до їх проблем, болю, негараздів. Тому саме до дільничного звертаються громадяни в складних життєвих ситуаціях.

Щоденно дільничні інспектори несуть свою складну і відповідальну службу, забезпечують спокій і правопорядок на своїх дільницях, вносять вагомий внесок у розкриття злочинів та попередження правопорушень. Невипадково встановлення державою цього професійного свята засвідчує про визнання особливої ролі дільничних інспекторів у наданні професіональної допомоги громадянам.

дата розміщення: 18.06.2021 | переглядів: 28 детальніше »

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

15 червня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання: 

- Інформація про функціонування споживчого ринку в м. Дніпрорудне.

-Про виконання заходів з благоустрою м. Дніпрорудне.

- Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

дата розміщення: 16.06.2021 | переглядів: 60 детальніше »

14 червня – Всесвітній День донора

Шановні мешканці Дніпрорудненської міської територіальної громади, щорічно 14 червня відзначається Всесвітній День донора. Це свято було затверджено у 2005 році Всесвітньою асамблеєю охорони здоров’я і приурочено до дня народження австрійського лікаря-імунолога Карла Ландштейнера, який відкрив групи крові і надав можливість людству рятувати життя.

дата розміщення: 14.06.2021 | переглядів: 41 детальніше »

V Міжнародний відкритий волейбольний турнір «Кубок Кирилівки»

Вітаємо чоловічу команду ВК «Дніпрорудне» у складі якої: Білик Микола, Шарапов Сергій, Крапива Олександр, Матвійчук Валерій, Штауберг Петро, Гостіщєв Сергій та Журавський Олександр за зайняте ІІІ місце у відкритому міжнародному волейбольному турнірі «Кубок Кирилівки» серед чоловічих команд в номінації 45+

дата розміщення: 11.06.2021 | переглядів: 40 детальніше »

Попереду – літні канікули!

На виконання п.7 рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради № 114 від 18 травня 2021 року «Про організацію відпочинку та зайнятості дітей і підлітків Дніпрорудненської міської територіальної громади у літній період 2021 року», з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей Дніпрорудненської міської ради, провідним спеціалістом з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д., фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр соціального обслуговування», Панько Т.О. 10 червня  2021 року було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»  на території Дніпрорудненської міської територіальної громади.

дата розміщення: 10.06.2021 | переглядів: 107 детальніше »

СВЯТО ТАНЦЮ НА СЦЕНІ ПК «ГІРНИК»

3 червня на сцені КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» відбулося грандіозне свято танцю «В колі друзів танцюють всі!», а саме, звітний концерт танцювального колективу «Пілігрим», яким вже багато років керує талановитий балетмейстер, творча людина – Галина Олександрівна Тімакова.

Вражало на концерті все: і різножанровість танцювальних номерів – від класичних до сучасних, і краса костюмів, і самі концертні номери. Кожний танець, а їх була величезна кількість, уявляв собою маленьку виставу, яку з задоволенням сприймали глядачі.

дата розміщення: 04.06.2021 | переглядів: 60 детальніше »