Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України









Постійні комісії

С К Л А Д 

постійних депутатських комісій Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання

 

1. Комісія з питань промисловості, підприємництва: 

 

Голова комісії:

 

Тронь
Ігор
Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальності «НОРТ», директор

 

Члени комісії:

 

Хрол
Віталій
Іванович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», директор з персоналу

 

Маслов
Олег
Вікторович

КП «Комфорт» Дніпрорудненської міської ради, юрисконсульт

 

Степанюк
Олександр
Валерійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», заступник начальника дільниці ВШТ шахта «Експлуатаційна»

 

Новік
Володимир
Анатолійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», головний механік

 

2. Комісія з питань комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та екології: 

 

Голова комісії:

 

Баршак
Іван
Миколайович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», начальник автотранспортного цеху

 

Члени комісії:

 

Солопов
Михайло
Олександрович

Пенсіонер

 

Семено
Сергій
Сергійович

Фізична особа-підприємець

 

Деберина
Микола
Олексійович

Комунальне підприємство "КОМФОРТ" Дніпрорудненської міської ради, директор

 

Дон
Юрій
Дмитрович

Тимчасово не працює

 

Кузнецов
Сергій
Миколайович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», механік підземної дільниці ремонтно-відновлюваних робіт №9 шахта «Експлуатаційна»

 

Маслова
Вікторія
Олегівна

Prosto.Net ФОП Лук'янова, керівник відділення

 

3. Комісія з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів та приватизації: 

 

Голова комісії:

 

Тихонов
Сергій
Володимирович

Фізична особа-підприємець

 

Члени комісії:

 

Дубицька
Валентина
Андріївна

Фізична особа-підприємець

 

Дяченко
Олена
Олексіївна

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», заступник головного бухгалтера

 

Козирєв
Антон
Володимирович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», начальник управління соціальною сферою

 

Сімонова
Алла
Сергіївна

ТОВ "Фоззі-Фуд", керуюча магазином

 

4. Комісія з питань законності, соціального захисту населення, захисту прав споживачів, регуляторної політики та етики: 

 

Голова комісії:

 

Азарова
Ірина
Леонідівна

КП «Дніпрорудненський міський ринок», директор

 

 

Члени комісії:

 

Лаішевкін
Артем
Володимирович

Фізична особа-підприємець

 

Мелехін
Андрій
Львович

Пенсіонер

 

5. Комісія з питань соціального розвитку міста (освіта, охорона здоров’я, спорт, культура, робота з молоддю): 

 

Голова комісії:

 

Сохань
Наталія
Федорівна

Апарат міської ради та її виконавчого комітету, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

 

Члени комісії:

 

Брик
Володимир
Іванович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», тренер по спорту

 

Марсавін
Віталій
Іванович

КЗПО "ЦДЮТ" Дніпрорудненської міської ради, керівник гуртка "Важка атлетика"

 

Шарапов
Микита
Сергійович

Фізична особа-підприємець

 

Амірзянов
Владислав
Нургазимович

КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ДМР ВР ЗО, заступник директора

 

Рішення №33 від 24 грудня 2020 р. Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання.docx