Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України









Депутати Дніпрорудненської міськради

 

ДЕПУТАТИ ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце роботи, посада

1.

Азарова
Ірина
Леонідівна

КП «Дніпрорудненський міський ринок», директор

2.

Амірзянов
Владислав
Нургазимович

КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» ДМР ВР ЗО, заступник директора

3.

Баршак
Іван
Миколайович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», начальник автотранспортного цеху

4.

Брик
Володимир
Іванович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», тренер по спорту

5.

Деберина
Микола
Олексійович

Комунальне підприємство "КОМФОРТ" Дніпрорудненської міської ради, директор

6.

Дон
Юрій
Дмитрович

Тимчасово не працює

7.

Дубицька
Валентина
Андріївна

Фізична особа-підприємець

8.

Дяченко
Олена
Олексіївна

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», бухгалтер I категорії головної бухгалтерії

9.

Козирєв
Антон
Володимирович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», начальник управління соціальною сферою

10.

Кузнецов
Сергій
Миколайович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», механік підземної дільниці ремонтно-відновлюваних робіт №9 шахта «Експлуатаційна»

11.

Лаішевкін
Артем
Володимирович

Фізична особа-підприємець

12.

Маслов
Олег
Вікторович

КП «Комфорт» ДМР, юрисконсульт

13.

Маслова
Вікторія
Олегівна

Prosto.Net ФОП Лук'янова, керівник відділення

14.

Марсавін
Віталій
Іванович

КЗПО "ЦДЮТ" Дніпрорудненської міської ради, керівник гуртка "Важка атлетика"

15.

Мелехін
Андрій
Львович

Пенсіонер

16.

Новік
Володимир
Анатолійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», головний механік

17.

Ручка
Ірина
Іванівна

Секретар ради

18.

Семено
Сергій
Сергійович

Фізична особа-підприємець

19.

Сімонова
Алла
Сергіївна

ТОВ "Фоззі-Фуд", керуюча магазином

20.

Солопов
Михайло
Олександрович

Пенсіонер

21.

Сохань
Наталія
Федорівна

Апарат міської ради та її виконавчого комітету, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

22.

Степанюк
Олександр
Валерійович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», заступник начальника дільниці ВШТ шахта «Експлуатаційна»

23.

Тихонов
Сергій
Володимирович

Фізична особа-підприємець

24.

Тронь
Ігор
Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальності «НОРТ», директор

25.

Хрол
Віталій
Іванович

ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», радник генерального директора

26.

Шарапов
Микита
Сергійович

Фізична особа-підприємець